czwartek, 17 września 2015

Książka pod tytułem tom III Robert Trojanowski Ciągle pada... #2

Dzisiaj będzie o jesieni, którą można dostrzec już teraz po ciągłym padaniu i spadających liściach. Wybrałam dwa zadania, które są bardzo związane z tą porą roku, ale także dwa, ale już w ogóle nie pasujące do niej. Postanowiłam, że będą one w tym odcinku, bo kiedy jest jesień siedzimy w domu i się nudzimy... Te zadanie są właśnie lekarstwem na nudę! :)
Życzę miłego oglądania :) Przepraszam za jakość zdjęć, ale nie miałam kiedy ich zrobić, tylko wtedy gdy było już ciemno.

To zadanie wybrałam oczywiście przez to, że ma polecenie idealne do jesieni. Brzmi ono: "Za oknem pada?" Pokolorowałam trawę, paski na różne kolory, porozcinałam je i ozdobiłam literki. I to tyle :)
 Takie zadanie na nudę...Trzeba było powycinać elementy twarzy z gazety, nakleić je na narysowaną twarz i koniec zadania... Nie no, ja jeszcze ozdobiłam literki :)

Pogoda na kolejny dzień: W Kielcach 19 stopni i mocny deszcz, w Gdańsku 14 stopni, wiatr i przelotne przejaśnienia, a w Białymstoku 16 stopni i mocny deszcz. Lekarstwo na nudę nr 2. Pokolorowałam pasy, rozcięłam je, i na niektórych z nich zaplotłam warkoczyki. I jak zawsze ozdobiłam literki :)

Jak się oglądało?
Madzia ;)

2 komentarze: