wtorek, 28 lipca 2015

Smażone tablety Agnieszka Tyszka

Jestem tak szczęśliwa, że mogłam przeczytać tą książkę, ponieważ jest to najnowsza powieść Agnieszki Tyszki. Do tego nie musiałam jej kupować, bo była ona w bibliotece publicznej :)

Ta książka była po prostu świetna (mogłam się tego spodziewać :) ) Opowiada ona o Karolinie, której życie wywraca się do góry nogami. Dorośli zachowują się podobnie jak dzieci, a ona zostaje sama bez planów na przyszłość. Musi zamieszkać z Józefiną, bo jej rodzice ją opuszczają. Na szczęście są przy niej dwie osoby dzięki którym życie wydaje się łatwiejsze Kto to jest Józefina dowiecie się czytając książkę. Co kryje się za słowami Smażone Tablety i Dolce Vita?
Jest to przepiękna opowieść o przyjaźni. Autorka wspaniale opisuje uczucia Karoliny i wprowadza czytelnika w jej świat i jej codzienne przeżycia. Gorąco polecam wam tą książkę jeśli chcecie przeczytać coś lekkiego i bardzo wciągającego :) A i jeśli jesteście ciekawi skąd autorce przyszedł pomysł nazwania tak książki. Przecież to Agnieszka Tyszka. Nie może być inaczej :)
Ilość stron: 125
Wydawnictwo: Akapit Press
Rok wydania: 2015
Cena: ok. 26 zł
Ocena: 10/10
Słoneczne pozdrowienia,
Madzia :)
matras.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz